Váš kvalitní blog o bydlení

Nechte svůj apartmán v péči odborníků

Pokud situujete svůj byt do oblasti krátkodobých pronájmů, určitě vám již přijde otravné po každém nájemníkovi uklízet a dávat vše do pořádku. Ale proč tuto činnost nepřenechat oborníkům, které tato práce nejen baví, ale přesně ví jak na ní.

Svěřte svůj byt odborníkům

Jestliže vlastníte byt, avšak nemáte čas na jeho správu, můžete jej jednoduše svěřit do rukou specializované společnosti, která se o něj bude starat jako o vlastní, možná i o něco lépe. Vám opadnou veškeré starosti s hosty, a ještě se vám o několik desítek procent zvedne příjem z pronájmu tohoto bytu. Někomu to bude možná připadat jako nesplnitelný sen, avšak tyto služby jsou skutečně reálné, a navíc velmi vyhledávané.

Jak tento systém funguje?

Specializovaná společnost se postará kompletně o správu krátkodobého pronájmu vašeho bytu. Nejen, že poradí, jak jej optimálně vybavit, aby se do něj klienti velmi rádi vraceli, ale také po každém z nich byt precizně zkontroluje. Tím se předejde komplikacím okolo poškození zařízení domácnosti, nebo v tom horším případě o zcizení nějaké věci. Navíc apartmány, které navrhl vyškolený designér, vydělávají o mnoho více než ty obyčejné.

Kolik vás to bude stát?

Přicházíme k tématu, na které mnoho z vás jistě nervózně čeká – a tou je otázka ceny. Pokud si budete přát kompletní servis, pak bude cena za správu bytu 20 % z ceny rezervace. Vám tedy půjde do kapsy zbylých 80 %, avšak s naprosto čistou hlavou a s nehnutím prstu.

Vcelku jednoduše vydělané peníze. Pokud se spokojíte pouze s online správou apartmánu, pak je cena rovna 12,7 % z ceny rezervace.

Tato služba je naprosto ideální pro ty, kteří si chtějí vydělávat pronájmem, avšak nechtějí s ním mít žádné starosti.

Pozn. Tento článek je komerční.