Váš kvalitní blog o bydlení

Praha je plná zeleně a nabídne i spoustu pracovních příležitostí

Město, které splňuje všechny západoevropské standardy a nabídne doslova luxusní zázemí pro mladé rodiny. Všechny prvky občanské vybavenosti jsou v docházkové vzdálenosti, takže nemusíte startovat auto nebo sedat na vlak kvůli tomu, že chcete do fitness centra nebo na malý nákup.

A abychom nezapomněli, zelených ploch je tu víc než dost – zaručí se za to Židovské pece nebo Malešický park a několik dalších příjemných lokalit pro odpolední nebo podvečerní relaxaci po práci. Jděte se projít a přijdete na jiné myšlenky – stres bude rázem pryč!

Moderní vybavení a možnost až pětipokojového bytu

Vždycky jste chtěli mít prostorné bydlení, které jde ruku v ruce s moderními trendy? Teď už se konečně může sen změnit v realitu. Pět pokojů, lodžie, balkon nebo třeba dokonce předzahrádka, vše v provedení, které zalahodí oku. Šetrně k přírodě, a přesto velmi elegantně – i tak totiž dnes můžete snadno bydlet, jen chtít!

Prodej bytů Praha 3 v žižkovské lokalitě Na Vackově totiž vrcholí, v ulici Malešická teď vyrůstají nové objekty, co nabídnou moderní bydlení a život přesně podle vašich představ. Investice, která tu bude i pro příští generaci. Dětem se budou byty také líbit, start ve vlastním bydlení je přeci tím nejlepším, čím je můžete do života vybavit.

Žižkov bude brzy ještě mnohem zářivější…

Příští roky přinesou další změny, takže devatenácté a první polovina dvacátého století a chudinská čtvrť bude už dávno patřit jen historii a dobovým fotografiím. Bydlení v Praze na Žižkově bude ještě o to příjemnější, když tu najdete vše, co patří k životu ve velkoměstě. Pokud si chcete v budoucnu připomenout atmosféru předválečných let, pak stačí vydat se na Prvorepublikový den na nedalekém vrchu Vítkov. Tedy, až se tu pořádně zabydlíte!