Váš kvalitní blog o bydlení

Proč jsou nové byty v Praze stále populární?

viladomy Zbuzany

Vyzkoušejte bydlení na okraji Prahy

Pořídit si nové bydlení je jistě velice důležité a vážné rozhodnutí, které je určitě třeba řádně promyslet. Pokud i vy stojíte před rozhodnutím, zda-li investovat do dražšího, leč úplně nového bytu anebo raději zakoupit něco levnějšího a podstoupit martýria související s rekonstrukcí, pak pro vás máme zajímavý typ, který by vaše rozhodování mohl ulehčit.

V prvé řadě je třeba si uvědomit, co od nového bydlení očekáváte. Pokud máte vyšší nároky a je pro vás prioritou číslo jedna komfortní bydlení v zeleni a zdravější životní styl, pak určitě neváhejte a investujte do bytu nového. Důvodů, proč tak máte udělat, je hned několik.

Nové byty jsou stavěny na základě nejnovějších technologií, přičemž je kladen maximální ohled na jejich další ekonomické úspory (např. spotřeba elektrické energie, vytápění apod.). Pro umístění nových viladomů jsou navíc často vyhledávány zajímavé lokality, které odpovídají náročným požadavkům současného člověka.

Vyzkoušejte novou lokalitu v Praze – viladomy Zbuzany

viladomy Zbuzany

Viladomy Zbuzany – to je bydlení v zeleni

Velké oblibě se nyní těší například nové byty Praha Zbuzany, které jsou umístěny v zeleni s výbornou dostupností do centra Prahy (pouhých 15 minut). Jsou ideální nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro singl páry či seniory, neboť zde nechybí kompletní občanská vybavenost (lékař, mateřská škola apod.) a samozřejmě také řada míst, pro sportovní aktivity.

K dispozici jsou byty o různých velikostech, vybírat můžete jak z malých garsonek typu 1+kk, tak i velkých rodinných bytů o rozloze 3 – 5+kk. Všechny byty disponují standardním vybavením, některé mají vlastní předzahrádku, ostatní pak balkon, kde se dá příjemně relaxovat.

Moderní novostavby v lokalitě Zbuzany zcela zapadají do současného trendu, tj. bydlení v souladu s přírodou, aniž byste se museli vzdát výhod velkoměsta. Lokalita bytů v Zbuzanech nabízí též skvělé sportovní vyžití a desítky zajímavých míst v okolí, které byste si neměli pro své výlety nechat uniknout.

 

 

Poznámka: Tento článek je komerční.