Váš kvalitní blog o bydlení

Projekt NA VACKOVĚ – ve spojení s centrem i přírodou

Během posledních 15 let se Praha rozrostla o celou řadu developerských projektů. Stavělo se především na periferii, což ale ne všem zájemcům o bydlení v Praze vyhovovalo. V současné době se stavitelé zaměřují především na centrum města. Možnosti zde jsou ale omezené, a tak projektů není moc. Současně je o ně obrovský zájem. Jedním z právě realizovaných projektů je rezidence NA VACKOVĚ. Co nabídne?

Základní fakta

Rezidence Na Vackově je dílem developerské Metrostav Development a.s., která na projektu spolupracuje se studiem MS Architekti. Developer se stará o bezproblémový průběh stavby, studio MS Architekti mělo na starost vnitřní uspořádání bytů. Jejich cílem bylo dosáhnout maximálního využití prostoru a denního světla. Projekt vzniká ve velmi atraktivní lokalitě na Žižkově. Staví se v okolí ulice Olgy Havlové. Postaveny zde budou 3 budovy, každá bude mít maximálně 5 pater. Je to z toho důvodu, aby nová zástavba citlivě zapadla a nijak nenarušila stávající podobu této osobité městské čtvrti. Rezidence nabídne především novou příležitost pro spokojené rodinné bydlení na Žižkově.

projekt - na vackově

 

V rámci projektu vznikne 202 bytů:

  • 85 bytů o dispozicích 1+kk
  • 26 malometrážních bytů 2+kk
  • 81 bytů o velikosti 3+kk
  • 10 super prostorných bytů 4+kk

Projekt není zajímavý jen svým provedením. Budoucí rezidenti budou moci těžit i z okolí. Nedaleko se nachází hned 2 nádherné parky (park na Balkáně a Židovské pece), blízko je i proslulá cyklostezka na Kralupské dráze a to není vše. Protože se jedná o

centrum Prahy, je to od rezidence všude kousek. V okolí nechybí obchody, restaurace, lékaři ani školy.

byt-dum-zahrada.eu_navackove_cz_02

 

Hotovo bude na konci roku 2016

Nové byty Praha 3 v rámci projektu NA VACKOVĚ budou připraveny k předání nejpozději 28.2 2017. Jejich prodej byl proto již zahájen. Zajímavostí je, že Metrostav Development a.s. nabízí i výhodnou formu financování nákupu bytů. Ve spolupráci s Hyposervis Consulting a.s. nabízí hypotéku s nejnižší dosažitelnou úrokovou sazbou a k tomu ještě bonus v podobě nulových poplatků za zpracování hypotéky.

Poznámka: Tento článek je komerční.