Váš kvalitní blog o bydlení

Truhlářství Kotovic – záruka na pět let

Oblibě zákazníků se těší nízké ceny. Co ale nízká cena může někdy naznačovat nebo znamenat? Že výrobce k jejímu dosažení musel použít levnější technologie nebo méně kvalitní materiály. Při dnešní dvouleté zákonem vyžadované záruce se tato kombinace může stát nepříjemným koktejlem nejen pro výrobce nebo prodejce, ale především pro koncového zákazníka. Ten sice může při problémech s výrobkem uplatnit zákonem garantovanou záruku, ale dostává se do nepříjemného kolotoče jejího uplatňování při reklamování zboží, což je oboustranně nepříjemné jak pro prodávajícího, tak pro nakupujícího.

nábytek do dětského pokojeJak získáváme zákazníky my? Naše truhlářství Kotovic se nesnaží nalákat na nízké ceny, ale především na odpovídající kvalitu, kterou garantuje tím, že na naše výrobky a služby dáváme nejen státem garantovanou dvouletou záruku, ale záruku rovnou pětiletou. Zakázková výroba nábytku Kotovic totiž při výrobě nepoužívá nejlevnější, méně kvalitní materiály, ale volí materiály kvalitní od osvědčených českých dodavatelů. Potom se nemusíme bát zubu času, který by negativně prověřil kvalitu našich výrobků a služeb. Nízká cena sice přiláká zákazníka, ale při nedostatečné kvalitě zboží má oboustranná radost krátký život.

Obchodník se začíná potýkat s tím, že musí věnovat svůj čas a energii reklamacím a zákazník procitá z opojení nízkou cenou, když zakoupené zboží neplní svou funkci a musí se zabývat nekončícími reklamacemi. Při poskytování služeb se truhlářství Kotovic řídí motem “Záruka na celý život”. Reference našich zákazníků vás přesvědčí o tom, že volba přijatelné kvality za přijatelnou cenu se vyplatí.