Váš kvalitní blog o bydlení

Seznamte se s novým pražským luxusem v podobě více než 30 vil

Jen málokdy se podaří realizovat projekt, který by do posledního puntíku splnil všechny náročné požadavky na luxusní bydlení. Nedávno se to podařilo, hlavní město se rozrostlo o 30 nových vil a další jsou v plánu. Chcete bydlet v top lokalitě a užívat si moderní komfort bydlení? Pokud ano, musí vás projekt zajímat. Hlavně upozorňujeme, že času není nazbyt!

Perfektní provedení a možnost výběru

Nové luxusní vily v Praze rostou v prestižní lokalitě. Jedná se o Prahu 5 Velká Chuchle, novou tvář dostávají pozemky podél ulice Na Hvězdárně, konkrétně v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. Projekt aktuálně tvoří na 30 vil, zájemci si mohou vybrat, v jakém stádiu rozestavěnosti chtějí dům koupit. Zájem je hlavně o kompletně dokončené vily, do kterých je možné se ihned nastěhovat a začít si plnit sen o dokonalém bydlení.

luxusní vily v praze

Je také možné koupit vilu ve fázi dokončené stavby, kdy je potřeba ještě vybavit vnitřní prostory. Třetí možností je koupit hrubou stavbu a dokončit ji. Na své si přijdou i ti, kdo mají vlastní projekt. K mání stále ještě jsou i volné pozemky. Vily se od sebe různí velikostí, připraveny jsou i vícegenerační domy 7+kk i 1+kk. Užitná plocha se pohybuje v rozmezí 184 až 346 m2. K vile patří vždy jedno nebo dvě parkovací stání.

Ideální lokalita

Vily vyrostly v klidné části Prahy, v místě přímo nad Chuchelským závodištěm. Rezidenti si budou užívat blízkost přírody, současně také dobré spojení do centra. V okolí jsou obchody, restaurace i lékaři, nechybí ani sportoviště a jiné možnosti kulturního vyžití.

luxusní vily na prodej

Čekání se nevyplácí

Aktuálně jsou již luxusní vily na prodej a zájem je značný. Pokud vás projekt zaujme, podívejte se na konkrétní nabídku na webu vilychuchle.cz. Dále kontaktujte banku a zjistěte si možnosti hypotéky. Abyste měli jasnou představu o tom, kolik budete splácet a za jakých podmínek, je vhodné sledovat tuto rubriku, kde najdete novinky ze světa financí.