Váš kvalitní blog o bydlení

Když byt v Praze, tak na Praze 10! Proč?

Pokud se hodláte přestěhovat do Prahy, je třeba se na chvíli zastavit a zamyslet. Praha je rozlehlá, a jestliže chcete bydlet spokojeně, rozhodně nesmíte vybírat na základě ceny nemovitosti. Měli byste se určitě zaměřit hlavně na lokalitu. Některé – jako právě Praha 10 – totiž mohou nabídnout více než ostatní.

Získáte jistotu a pohodlí

byty PrahaPtáte se, proč jsou právě byty Praha 10 lepší než ostatní? Pádných důvodů je hned několik. Na prvním místě je lokalita. Praha 10 je krásná městská část, která nabízí dostatek zeleně v podobě upravených parků, poskytuje možnosti pro kulturní i sportovní vyžití, najdete zde i kompletní občanskou vybavenost. Je takovým rájem klidu uprostřed rušného města, odkud je to současně všude kousek.

Ideální je tato lokalita pro mladé lidi, seniory i rodiny s dětmi, každý si zde přijde na své. Právě z těchto důvodů je o nákup i prodej bytů v Praze 10 obrovský zájem. Koupí bytu v této lokalitě díky tomu získáte i zajímavou investici do budoucna. Jestliže se budete stěhovat, bez problémů byt pronajmete a to za slušnou cenu – vyšší než na mnoha jiných místech, takže si nadělíte i velmi dobrý vedlejší příjem.

 

Moderní byty dostupné díky developerovi

Atraktivita místa samozřejmě nemohla uniknout developerským společnostem. Jednou z těch, které na Praze 10 realizují své projekty, je Sekyra Group. Jejím dílem je projekt Rezidence Korunní, v rámci kterého je možné výhodně koupit luxusní, moderně řešené byty. Projekt je zajímavý tím, že se dělí na tři vzájemně odlišné části – Boulevard, Villa a Industrial. Více o nich se dozvíte na sekyragroup.cz.

Musíte jednat rychle

byty3Pokud chcete koupit nemovitost v Praze, příliš dlouho neváhejte. Pravidlem je, že ty nejkrásnější byty mizí opravdu rychle. Rozhodující je tedy čas.

RADA – Jestliže si budete vyřizovat hypotéku, můžete se otestovat, jestli jste na ni připraveni. Test je k dispozici zde.