Váš kvalitní blog o bydlení

Ty nejlepší byty a domy v Praze jsou k mání!

Chcete-li se přestěhovat do Prahy, je nejvyšší čas začít jednat. Právě nyní je totiž možné koupit nové byty i domy na řadě lukrativních míst za opravdu výhodné ceny. Nabídka je sice velká, ale stejně tak i zájem o koupi. Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších nemovitostí, které se mohou stát i vaším domovem!

Rodinné domy – možnosti jsou ve Štěrboholech a Stodůlkách

bytyPokud vás zajímavá prodej rodinných domů Praha, měly by vás zajímat dvě lokality – Štěrboholy v Praze 10 a Stodůlky v Praze 5. Na obou těchto místech je nyní možné koupit prostorné byty s moderně koncipovanými interiéry. Výhodou bydlení na obou místech je okolí. Užívat si můžete přírodu a současně být se spojení s Prahou a všemi jejími výhodami. Ve Stodůlkách jsou k mání rodinné domy o výměře 4+kk a 5+kk, ke kterým patří i vlastní garáž a zahrada.

Nejlepší byty? Možností je dostatek!

Pokud hledáte byty na prodej v Praze, máte výhodu. Je jich totiž velké množství. Lepší je, pokud se budete orientovat na nabídku developerských společností, které nabízejí moderní byty Praha v různých lokalitách a vždy ve vysokém standardu.  Velké popularitě se těší projekt Kaskády Barrandov VI.

byty2Nabízí totiž bydlení v luxusním duchu a přitom v těsné blízkosti přírody. Nedaleko bytů se nachází Prokopské údolí, čímž se bydlení zde stává ideální volbou pro rodiny s dětmi a pro milovníky sportu. Další lahůdkou je Prosek Park – v rámci tohoto projektu je možné koupit i družstevní byty. Ve stejné lokalitě – na Praze 9 se nachází i Harfa Park VI – moderní bytové domy, které nabízí nadstandardní bydlení pro každého. Všechny tyto a ještě řadu dalších bytů realizuje na území Prahy developerská společnost Finep. Výhodu je, že kromě nemovitostí nabízí klientům i finanční služby – pomohou s vyřízením hypotéky a třeba i s nastavením pojištění.

RADA – pokud o koupi nemovitosti uvažujete, dobře si vše spočítejte. Návod je k dispozici na těchto stránkách.