Váš kvalitní blog o bydlení

Tapety na zeď, zajímavý bytový doplněk s fantazií

samolepky na stěnuPřemýšlíte o výrazném bytovém doplňku a nevíte, kde začít? Máme pro vás typ! Skvělým nápadem mohou být tapety na zeď! Jsou opět v módě a ceny dostupné!

Kdo se začne o tapety zajímat, možná bude zaskočen jejich obrovským výběrem. Jsou z nových moderních materiálů, odolných na údržbu, lehce se nalepují, svou neomezenou nabídkou na barvy a design osloví každého.Tapety na zeď se vyrábí papírové, vinylové nebo vliesové. Design tapet se nabízí v klasické, moderní i luxusní podobě. Vybírat můžete ze vzorů květinových, abstraktních, pruhovaných, geometrických, přírodních, s motivy zvířat, dětskými motivy, fantasy obrazů apod.

Za přijatelné ceny tak může mít každý člen rodiny svůj pokoj vytapetovaný ke své spokojenosti – například rodiče ložnici ve stylu renesance, pro pubertálního syna tapety s grafity, pro malou dceru s pohádkovou tématikou.

Fototapety na stěnu oživý vaše vzpomínky

Ve své fantazii a možnostech není třeba se omezovat. Současný trh nabízí i tzv. fototapety. Kromě standardně nabízených fototapet s motivy přírody, pohledů na historická města, zapadající slunce apod., si můžete nechat na zakázku vyrobit fototapety na míru z rodinného alba! Stěnu vám tak mohou ozdobit vaše vzpomínky.

Se samolepící dekorací oživíte nejen nábytek

samolepky na zedDalší skvělý bytový doplněk představují samolepící dekorace. Jejich využití je všestranné a podle toho rozlišujeme samolepící dekorace okenní, na zeď, na kachličky. Chcete-li dodat šmrnc starým dveřím či nábytku, využijte možnosti samolepících fólií, které se nabízí v designu požadovaného dřeva.

Výběr je vskutku velký a je jen na vás, pro co se rozhodnete. Hodně štěstí!