Váš kvalitní blog o bydlení

Přivítejte novou sezónu s novým skleníkem

Také patříte k nadšeným chatařům a zahrádkářům, kteří si rádi vypěstují vlastní zeleninu, ovoce, květiny či bylinky? Máte radost, když vidíte, jak se vám „dílo“ daří a rostlinky krásně rostou? A chcete, aby vaše radost z úrody byla ještě větší?

V tom případě přivítejte novou sezónu s novým skleníkem, který vám pomůže lépe vypěstovat chutnou zeleninu, květiny či bylinky.

Kde nakoupit levný a přitom kvalitní skleník?

Mít kvalitní a přitom levné skleníky na vaší zahradě není již přáním nedostižným. Stačí navštívit internetový obchod Skleník-expert.cz, jehož nabídka je skutečně pestrá. Vybrat si zde můžete nejen z široké řady cenově dostupných skleníků, ale také dalšího příslušenství na vaši zahradu. Sortiment zboží zahrnuje například pařníky, obrubníky, zahradní domky či kompostéry. Vaše zahrada se tak rázem může proměnit v oázu dokonalosti. Stačí se jen pohodlně usadit a z pohodlí vašeho domova si vybrat vše, co k vašemu zahradničení potřebujete.

Jaký skleník vybrat – polykarbonát nebo sklo?

Pryč jsou doby, kdy existoval pouze jeden druh skleníku, současná nabídka trhu je velice pestrá. Je ale lepší rozhodnout se raději pro skleník skleněný anebo pro polykarbonátový? Vše je jen otázkou vašeho vkusu.

Skleníky ze skla

Skleníky ze skla mají konstrukci vyrobenou z pozinkovaných ocelových profilů a jsou určeny zejména pro zákazníky, kteří dávají přednost tradičnímu materiálu. Jejich hlavní výhodou je také ideální poměr cena- výkon.

Skleníky polykarbonátové

Skleníky polykarbonátové mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti, díky nimž si můžete prodloužit pěstitelskou sezónu. Kvalitní polykarbonátová výplň nekřehne ani nežloutne, takže se nemusíte obávat, že za pár let budete moci skleník vyhodit do šrotu. V internetovém obchodě Sklenik-expert.cz navíc na tyto druhy skleníků získáte prodlouženou záruku 10 let.

Objednejte si skleníky na Sklenik-expert.cz ještě dnes a přesvědčte se sami o jejich kvalitách.

Pozn. Tento článek je komerční.