Váš kvalitní blog o bydlení

Se zahradním altánem bude slavnost dokonalá

Nevíte si rady, jak zajistit vaši zahradní slavnost, tak aby hosté nepromokli či aby nebyli vystaveni větru a slunci? Řešení je jednoduché – vyzkoušejte zahradní párty stany!

Zahradní stany a altány jsou skvělým řešením, jak zajistit vaši PR akci či zahradní slavnost. Stany se prodávají v různých velikostech i barevných kombinacích, jsou tak ideální jak pro malé zahradní slavnosti, tak i pro velké párty a večírky.

Na co si dát při výběru zahradního párty stanu pozor

zahradni party stanPři výběru stanu  dbejte především na materiál, z něhož je ušit. Ideální je nepromokavá polyesterová tkanina, která zaručí, že i v případě deštivého počasí nebudou vaši hosté moknout. Ideální je také, pokud je párty stan vybaven jednokloubovou nůžkovou konstrukcí, která zaručí jeho rychlé a pohodlné složení.

Důležitá je také hmotnost stanu. Lehčí konstrukce se lépe přepravuje nejen v autě, ale samozřejmě také při samotné zahradní akci. Altán tak můžete jednoduše přemístit z místa na místo. Ostatně snadná manipulace patří k další neocenitelné přednosti párty stanů.

Firemní párty či večírek? Nechte stany potisknout!

Párty altány jsou ideální pro zajištění firemního večírku či párty. Pokud byste chtěli skutečně zaujmout, můžete u některé grafické firmy zajistit potisk a jednoduše tak prezentovat vaše služby či produkty. Vaše firemní oslava či večírek se tak stanou skutečně dokonalou zahradní slavností.