Váš kvalitní blog o bydlení

Samolepky na zeď jako dokonalé zkrášlení bytu

samolepky na zedV dnešní době si můžeme byt vyzdobit celou škálou různých dekorací. Dávno jsou ovšem zapomenuty nevzhledné tapety na zeď a místo nich nastupuje alternativní výzdoba.

Kromě velkoplošných obrazů a plastických keramik se do popředí zájmu dostávají samolepky na zeď, které lze zakoupit v mnoha různých motivech, velikostech i barevných provedení. Takový druh výzdoby dostane do vašeho obydlí kus exotiky, útulnou krajinu, nebo motiv oblíbeného sportu či jiné činnosti.

samolepky na stěnuSamolepky na zeď můžete umístit i do koupelny

Instalace samolepek je přitom velmi jednoduchá. Jsou vyráběny ze speciální folie, která dokonale přilne na stěnu a obrázek pak vypadá na stěně jako namalovaný. Stačí sloupnout ochranný igelit a tapetu nalepit na zeď.

Odolnost tapet umožňuje jejich umístění i do koupelen, ovšem samozřejmě je třeba počítat v tomto případě s kratší životností. Vzhledem k cenám, za které se nyní samolepky na zeď prodávají, není problém je měnit častěji.

V kurzu jsou hlavně motivy květin a zvířat

Z posledních průzkumu vyplývá, že největší zájem je o motivy květin a to včetně ornamentů. V těsném závěsu se drží tapety s motivy zvířat, které si oblíbily zejména děti, neboť se jsou ideální ozdobou dětských pokojů. A co vy? Už jste si vybrali samolepky na zeď dekorace, které by vám pomohli zútulnit příbytek?