Váš kvalitní blog o bydlení

Interiér – nechte se inspirovat

Interiér patří k nedílné součásti každého bytu či domu. Tak jako je každý člověk unikátní, je samozřejmě unikátní i interiér v němž přebývá.

Zařízení interiéru je často věcí nejen vkusu, ale samozřejmě i peněz. Ne vždy, to co bychom chtěli doma mít, je pro nás cenově dostupné. Existuje však celá řada alternativ, jak mít krásný a vkusný interiér za minimální pořizovací náklady.

Detaily dělají interiér

V každém odvětví platí, že detaily dělají celek. U interiéru však toto pravidlo platí dvojnásob. Koupili jste si novou sedačku? Pak ji zkuste ozvláštnit zajímavými polštářky. A že jsou moc drahé? Pokud jste šikovní a umíte pracovat se šicím strojem, pak stačí jen zakoupit vhodnou látku a ušít si je. A když k tomu přidáte i stejně laděný ubrus, pak uvidíte,  jak bude vše ještě více jak skvěle vypadat.

Podívejte se s námi na zajímavé nápady, triky a tipy, jak vylepšit nejen Váš interiér.


[posts-for-page cat_slug=’interier-2′ hide_images=’false’ num=’10’ read_more=’

Čtěte více »’ show_full_posts=’false’ use_wp_excerpt=’true’ strip_html=’true’ hide_post_content=’false’ show_meta=’true’ force_image_height=’100′ force_image_width=’100′ prev_text=’Novější příspěvky’ next_text=’Starší příspěvky’]