Váš kvalitní blog o bydlení

Hledáte pěkné bydlení v zeleni a přitom v blízkosti Prahy?

Zvolte Vilky Buštěhrad

Unikátní projekt Vilky Buštěhrad zajišťuje prodej rodinných domků v blízkosti Prahy-západ nedaleko měst Kladna a Lidic. Developerská společnost Doma je doma je hlavním aktérem celého projektu a nabízí k prodeji rodinné domky přizpůsobené dle potřeb svých klientů, navíc se specifickými podmínkami financování.

Celý projekt je rozdělen na 4 etapy, přičemž první je již zcela vyprodána. Poslední volné domky jsou však dostupné ve druhé a třetí etapě. V současné době probíhá poslední realizace čtvrté etapy a je zahájen její prodej. Termín dokončení je určen na březen 2014.

Zvolte atraktivní lokalitu s klidným a příjemným bydlením v zeleni

Tato lokalita se může pochlubit 125 nízkoenergetickými rodinnými domky holandského typu. Vilky v Buštěhradě jsou nabízeny z dispozic od 3+kk až po prostornější 5+kk, které jsou skvěle řešeny i pro obývání vícegenerační rodinou. Kvalitní zateplení a plastová okna s úsporným dispozičním řešením zaručují nízkoenergetický standard. Zahrádka a dvě parkovací místa u každého domku jsou samozřejmostí.

V blízkosti projektu Vilky Buštěhrad najdete pro ideální relaxaci a odpočinek celé rodiny přírodní park Ořešín. Můžete navštívit nejvýznamnější památku města Buštěhrad – Buštěhradský zámek.

Výborná dostupnost – do Prahy za 20 minut

Kvalitní občanská vybavenost je vytvořena ze sítě veřejných služeb – mateřská i základní škola, mateřské centrum Sluníčko, večerka a nákupní střediska, lékařská ordinace, restaurace a kavárny jsou na velmi dobré úrovni. Využít můžete i sportovní centra na squash a badminton či fotbalové hřiště, aquapark a zimní stadion.

Tato lokalita nabízí opravdu atraktivní bydlení jak pro rodiny s dětmi, tak i seniory, kteří již touží po klidném a přitom ještě aktivním způsobu bydlení.