Váš kvalitní blog o bydlení

Co znamená certifikát „Důvěryhodná Firma“?

Slyšeli jste už někdy o certifikátu „Důvěryhodná Firma“? Že ještě ne? Pokud také nevíte, co tento certifikát značí, pak právě pro vás je určen tento článek.

důvěryhodná firmaCertifikát „Důvěryhodná Firma“ patří pod křídla ostravské firmy Centrum Výzkumu Názorů Klientů. Jedná se o zcela nový projekt, protože na našem trhu existuje teprve krátce, od roku 2014. Hlavím impulsem pro jeho spuštění bylo zjištění, že působením internetu jsou měněny stávající obchodní modely, což má za následek i změnu v chování a reakcích spotřebitelů. Pomocí systému této firmy je možné dohledat veškeré informace o výrobcích a službách firmy.

Systém je také ojedinělý v tom, že využívá unikátní algoritmus firmy CVNK, tzv. Ukazatel názorů, který informuje spotřebitele o důvěryhodnosti a spolehlivosti hledané firmy. Firma CVNK na vlastní náklady vypracovává výzkum dané společnosti.

Jak získat Certifikát Důvěryhodná Firma

Certifikát Důvěryhodná Firma může obdržet každá firma, která se do projektu přihlásí a nemá negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Následně jí bude zaslána zásilka s papírovou verzí certifikátu. Certifikát je zpoplatněn částkou 968,- Kč včetně DPH a je placen formou dobírky při převzetí zásilky.